Whatsapp

Whatsapp

Hemen Ara: 0545 317 92 94
info@kurtkaravan.com
BİZİ TAKİP EDİN:

Kurt Karavan - Çekme Karavan İzmir

HAYALLERİNİZİ GERÇEKLEŞTİRMEK İÇİN EN BÜYÜK İŞ ORTAĞINIZ "KURT KARAVAN"

KURT KARAVAN ÜRETİM FABRİKASI HİKAYESİ

Ürünlerimizin Kalitesini Tecrübemize Borçluyuz!

Bizimle birlikte yolculuğa çıkmaya hazır mısınız?

Kurt karavan olarak, Karavan tutkunlarına göre özelleştirilebilir ve kaliteli deneyimler sunmak adına yıllar boyunca edindiğimiz tecrübelerin ışığında unutulmaz yolculuklara çıkmanızı sağlayacak ve özgür yaşam tarzınıza uygun karavanlar üretiyoruz.

Sizlere birinci sınıf bir karavan deneyimi sunmak amacı ile çıktığımız bu yolda sizlerin hayallerini gerçekleştirmek önceliğimiz. Kurt karavan dayanıklılık, işlevsellik ve konforun birleştiği kaliteli malzemeler kullanılarak %100 el emeği ile üretilmektedir. Her detayı yolculuklarınızı daha keyifli hale getirebilmek için özenle düşünerek, bu deneyimi unutulmaz kılmaya çalışıyoruz.

Üretim Fabrikamızı Gezmek ve
Karavanlarımızı Deneyimlemek İçin Bize Ulaşın.
Kurt Karavan

KURT KARAVAN ÜRETİM FABRİKASI SİZLER İÇİN ÜRETİYORUZ

Siz Karavanınızın Tadını Çıkarın, Bizde Her Geçen Gün Kendimizi Geliştirmek İçin Çalışalım

Müşteri memnuniyeti temeline oturttuğumuz bu çalışma prensibinde profesyonel ekibimiz size özel çözümler sunmak ve ihtiyaçlarınıza en uygun karavanı bulmanıza yardımcı olmak için her zaman yanınızda.

Kurt karavan olarak siz doğa severleri yeşil çevre ve özgürlükler ile buluştururken çevreye duyarlılık ve sürdürülebilirlik konularında da ekstra özenli davranıyoruz. Karavanlarımızda enerji verimliliği, doğal kaynakların korunması ve karbon ayak izinin azaltılması gibi faktörlere öncelik veriyoruz. Böylece doğa ile uyumlu seyahat etmenin keyfini çıkarıyor ve gelecek nesiller için temiz bir doğa bırakma amacınıza da katkıda bulunmaya çalışıyoruz.

Kurt karavan ailesine katılmanızdan mutluluk duyacağız ve sizinle yolculuk etmek için sabırsızlanıyoruz!

Vizyonumuz

Seyahat etme tutkusunu bir yaşam tarzı olarak benimseyen bir vizyon ile hareket ediyoruz. Amacımız karavan tutkunlarının hayallerini gerçekleştirmek ve hayallerinin sınırlarını zorlayan keşifler yapmalarına olanak sağlayarak, yüzlerindeki gülümsemede bir payımızın olması.

Misyonumuz

Her müşterimize seyahat etme deneyimini unutulmaz kılmak ve özgür yaşam tarzını desteklemektir. Müşterilerimize, keyifli bir şekilde seyahat etmelerini sağlayacak güvenilir, fonksiyonel ve özelleştirilebilir karavanlar sunuyoruz. Amacımız, onlara sevdikleriyle birlikte anlamlı anılar biriktirebilecekleri, kendilerini evlerinde hissedecekleri bir seyahat ortamı yaratmaktır.